Cornelis Ploos van Amstel - Omroeper

Cornelis Ploos van Amstel - Omroeper kopen? Bied vanaf 250!
Cornelis Ploos van Amstel - Omroeper kopen? Bied vanaf 250!Cornelis Ploos van Amstel - Omroeper kopen? Bied vanaf 250!Cornelis Ploos van Amstel - Omroeper kopen? Bied vanaf 250!Cornelis Ploos van Amstel - Omroeper kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  ciscus_9com
FA. (2)

145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1777
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
een originele ets/aquatint van een omroeper door Ploos van Amstel 1777  naar Cornelis Dusart
Een omroeper die voor een boom staat en op een trommel slaat  met aan de boom een papieren boodschap
Deze prent staat in het boek van het boek Ploos van Amstel kunstverzamelaar en prentuitgever Blz 268 nr 29
Dit is de 3e staat van 4

Algemene leeftijdsgebonden toning  cq kleine defecten door handtering

Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  ciscus_9com
FA. (2)

145 verkochte items
15.5 cm
20 cm
Starttijd:11-02-2022 om 12:11
Eindtijd:25-02-2022 om 22:26
Openingsbod€ 250
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVELP NB, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland