Corry Ammerlaan - Beeld op marmeren sokkel, Sanguin, gesigneerd - Verkocht

Corry Ammerlaan - Beeld op marmeren sokkel, Sanguin, gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Corry Ammerlaan - Beeld op marmeren sokkel, Sanguin, gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Beeld op marmeren sokkel, Sanguin, gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Beeld op marmeren sokkel, Sanguin, gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Beeld op marmeren sokkel, Sanguin, gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Beeld op marmeren sokkel, Sanguin, gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Kkw
FA. (10)

492 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeBeeld / Object
Jaartal2010
TechniekVerbronsd
Afmetingen21 cm x 4 cm x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtig beeldje van de bekende Nederlandse beeldhouwer en schilder
Corrie Ammerlaan- van Niekerk
Titel Sanguin
Zij stelt in haar werk de mens centraal zoals in dit werk goed te zien is
Hoogte21 cm
Op marmeren sokkel
Gesigneerd CAM
Conditie zeer goed
Dit item valt onder de margeregeling

Corry Ammerlaan (1947)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Kkw
FA. (10)

492 verkochte items
4
21
4
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-05-2022 om 18:56
Eindtijd:13-05-2022 om 19:16
RMAA
07 mei / 02:45
€ 25