Corry Ammerlaan - Beeld " Samen " - Verkocht

Corry Ammerlaan - Beeld " Samen " kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Corry Ammerlaan - Beeld " Samen " kopen? Bied vanaf 20!Corry Ammerlaan - Beeld " Samen " kopen? Bied vanaf 20!Corry Ammerlaan - Beeld " Samen " kopen? Bied vanaf 20!Corry Ammerlaan - Beeld " Samen " kopen? Bied vanaf 20!Corry Ammerlaan - Beeld " Samen " kopen? Bied vanaf 20!Corry Ammerlaan - Beeld " Samen " kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Miep56
FA. (1)

Lid sinds 2019
69 verkochte items
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeBeeld / Object
TechniekVerbronsd
Afmetingen8 cm x 6 cm x 3 cm (h x b x d)
Gewicht86 gram
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtig beeldje van de bekende Nederlandse beeldhouwster en schilder Corry Ammerlaan-Niekerk. In haar werk zet zij de mensfiguur centraal zoals in dit beeld mooi te zien is.

Getiteld: Samen.

Gesigneerd

Het beeld zal met de uiterste zorgvuldigheid worden verpakt en snel per aangetekend post worden verzonden met PostNL. De foto's maken deel uit van de beschrijving.

Het beeld is in prima staat, de sokkel heeft wat lichte gebruikssporen.

Corry Ammerlaan (1947)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Miep56
FA. (1)

Lid sinds 2019
69 verkochte items
6
8
3
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-03-2020 om 12:03
Eindtijd:10-03-2020 om 19:04
Biedingen (2)
Ronaldzoekt
10 mrt. / 16:48
€ 25
madyflamez
10 mrt. / 14:02
€ 20