Corry Ammerlaan - Bronzen beeldje ‘De wijnliefhebber’ - Verkocht

Corry Ammerlaan - Bronzen beeldje ‘De wijnliefhebber’ kopen? Bied vanaf 1!
3D Multiples & Objecten

Corry Ammerlaan - Bronzen beeldje ‘De wijnliefhebber’ kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Bronzen beeldje ‘De wijnliefhebber’ kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Bronzen beeldje ‘De wijnliefhebber’ kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Bronzen beeldje ‘De wijnliefhebber’ kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Bronzen beeldje ‘De wijnliefhebber’ kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Bronzen beeldje ‘De wijnliefhebber’ kopen? Bied vanaf 1!Corry Ammerlaan - Bronzen beeldje ‘De wijnliefhebber’ kopen? Bied vanaf 1!
  • Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerk 3D Multiples & Objecten
Periode 2000 t/m Heden
Techniek 3D Multiples & Objecten
Afmetingen 24 x 4 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Prachtig bronzen beeldje op een marmeren sokkel van een man met een glas wijn in zijn hand en de fles wijn verstopt achter zijn rug.
Het gewicht inclusief sokkel is 450 gram.
Conditie van het beeldje zeer goed. Op de marmeren sokkel zitten lichte gebruikssporen
Binnen Nederland € 7,25
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico