Corry Ammerlaan - Bronzen Hoed met vermelding Chapeau

Corry Ammerlaan - Bronzen Hoed met vermelding Chapeau kopen? Bied vanaf 25!
Corry Ammerlaan - Bronzen Hoed met vermelding Chapeau kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Bronzen Hoed met vermelding Chapeau kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Bronzen Hoed met vermelding Chapeau kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Bronzen Hoed met vermelding Chapeau kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Bronzen Hoed met vermelding Chapeau kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Bronzen Hoed met vermelding Chapeau kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Bronzen Hoed met vermelding Chapeau kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Bronzen Hoed met vermelding Chapeau kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Bronzen Hoed met vermelding Chapeau kopen? Bied vanaf 25!
  • Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Brons
Stijl Realistisch
Afmetingen 2 x 7 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 237 gram
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtig kunstwerk om Cadeau te geven met een veelzeggende boodschap.
Het werk komt van Artihove maar is niet gesigneerd,het zou een kunstwerk van Corrie van Ammerlaan zijn.
Geen enkele beschadiging aan het brons Bewaarzakje met een logo van Artihove wordt meegeleverd en is ook in goede staat
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Corry Ammerlaan (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (30)

Geplaatst door  beren019d
Lid sinds 2018
4 verkochte items
Alle items (4)
7
2
12