Corry Ammerlaan - Bronzen Hoed met vermelding Chapeau
Omschrijving
Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerk
Beeld / Object
Periode
2000 t/m Heden
Techniek
Brons
Stijl
Realistisch
Afmetingen
2 x 7 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht
237 gram
Gesigneerd
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtig kunstwerk om Cadeau te geven met een veelzeggende boodschap. Het werk komt van Artihove maar is niet gesigneerd,het zou een kunstwerk van Corrie van Ammerlaan zijn.
Zeer Goed
Geen enkele beschadiging aan het brons
Bewaarzakje met een logo van Artihove wordt meegeleverd en is ook in goede staat
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50