Corry Ammerlaan - Danspaar

Corry Ammerlaan - Danspaar kopen? Bied vanaf 50!
Corry Ammerlaan - Danspaar kopen? Bied vanaf 50!Corry Ammerlaan - Danspaar kopen? Bied vanaf 50!Corry Ammerlaan - Danspaar kopen? Bied vanaf 50!Corry Ammerlaan - Danspaar kopen? Bied vanaf 50!Corry Ammerlaan - Danspaar kopen? Bied vanaf 50!
  • Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Brons
Stijl Romantisch
Onderwerp Figuren
Afmetingen 22 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
De afkorting CAN op een beeldje staat voor initialen van de kunstenares:Corry Ammerlaan van Niekerk.Dit merkteken fungeert als de officiële signatuur van de kunstenares.De toevoeging van het @ symbool(vaak een c in een cirkel )duidt op het copyright van het ontwerp door de kunstenares of de producent zoals Artihove.
Betekend ook wel weer dat er minder van in omloop zijn?
Het beeldje vertoond geen beschadigingen
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Corry Ammerlaan (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (31)

Geplaatst door  beren019d
Lid sinds 2018
6 verkochte items
Alle items (3)
8
22
8