Corry Ammerlaan - KARAF met VIER GLAZEN - Verkocht

Corry Ammerlaan - KARAF met VIER GLAZEN kopen? Bied vanaf 22!
Corry Ammerlaan - KARAF met VIER GLAZEN kopen? Bied vanaf 22!Corry Ammerlaan - KARAF met VIER GLAZEN kopen? Bied vanaf 22!Corry Ammerlaan - KARAF met VIER GLAZEN kopen? Bied vanaf 22!Corry Ammerlaan - KARAF met VIER GLAZEN kopen? Bied vanaf 22!Corry Ammerlaan - KARAF met VIER GLAZEN kopen? Bied vanaf 22!
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen30 cm x 30 cm x 17 cm (h x b x d)
Gewicht1280 gram
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Karaf met vier glazen in de voor Corry Ammerlaan kenmerkende stijl.
De vier glazen zijn gesigneerd.
Van het goudkleurige slingertje op de karaf is een klein stukje iets vervaagd.

Corry Ammerlaan (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (5)

Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
30
30
17
Dit item is verkocht voor 25,30 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-06-2020 om 15:19
Eindtijd:28-06-2020 om 21:10
v00rz00n0f
28 jun. / 21:03
€ 22