Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje " DE GROTE SPRONG WAGEN " - Verkocht

Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje " DE GROTE SPRONG WAGEN " kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje " DE GROTE SPRONG WAGEN " kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje " DE GROTE SPRONG WAGEN " kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje " DE GROTE SPRONG WAGEN " kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje " DE GROTE SPRONG WAGEN " kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  tien
FA. (17)

811 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeBeeld / Object
TechniekVerbronsd
Afmetingen10 cm x 10 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft een schitterend beeldje op zwart marmeren voet.

Het geheel is 10 cm hoog.

Is gesigneerd op de  zijkant - zie foto.

Corry Ammerlaan (1947)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  tien
FA. (17)

811 verkochte items
10
10
6
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-03-2020 om 14:14
Eindtijd:10-03-2020 om 22:11
kusters
07 mrt. / 15:03
€ 25