Corry Ammerlaan - Schouder aan Schouder

Corry Ammerlaan - Schouder aan Schouder kopen? Bied vanaf 35!
Corry Ammerlaan - Schouder aan Schouder kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Schouder aan Schouder kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Schouder aan Schouder kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Schouder aan Schouder kopen? Bied vanaf 35!
  • Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Brons
Onderwerp Figuren
Afmetingen 26 x 11 x 2.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Het beeld vormt een eenheid van mensen.
Beeld en blokje hebben geen beschadigingen
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Corry Ammerlaan (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (30)

Geplaatst door  beren019d
Lid sinds 2018
4 verkochte items
Alle items (4)
11
26
2.5