Corry Ammerlaan - sculptuur brons 'Dank'

Corry Ammerlaan - sculptuur brons 'Dank' kopen? Bied vanaf 60!
Corry Ammerlaan - sculptuur brons 'Dank' kopen? Bied vanaf 60!Corry Ammerlaan - sculptuur brons 'Dank' kopen? Bied vanaf 60!Corry Ammerlaan - sculptuur brons 'Dank' kopen? Bied vanaf 60!Corry Ammerlaan - sculptuur brons 'Dank' kopen? Bied vanaf 60!Corry Ammerlaan - sculptuur brons 'Dank' kopen? Bied vanaf 60!
  • Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 2000
Techniek Brons
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Afmetingen 28 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Corry Ammerlaan sculptuur brons 'Dank' op natuurstenen sokkel. Dit betreft de grote versie van 28 cm hoog. De achtergrondgedachte van deze symbolische sculptuur; bij vele gelegenheden geven we elkaar de hand. Op deze wijze drukken wij onze verbondenheid uit.
Geen beschadigingen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sassenheim, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50

Corry Ammerlaan (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (20)

Geplaatst door  kuip69
Lid sinds 2021
10 verkochte items
Alle items (2)
7.5
28
7.5