Corry Ammerlaan - Set "New Dutch Delfts" - Verkocht

Corry Ammerlaan - Set "New Dutch Delfts" kopen? Bied vanaf 16!
Glas / Keramiek

Corry Ammerlaan - Set "New Dutch Delfts" kopen? Bied vanaf 16!Corry Ammerlaan - Set "New Dutch Delfts" kopen? Bied vanaf 16!Corry Ammerlaan - Set "New Dutch Delfts" kopen? Bied vanaf 16!Corry Ammerlaan - Set "New Dutch Delfts" kopen? Bied vanaf 16!Corry Ammerlaan - Set "New Dutch Delfts" kopen? Bied vanaf 16!
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeGlas / Keramiek
StijlDutch Design
Afmetingen9.5 x 13 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Mooie set "New Dutch Delfts".
Ontworpen door Corry Ammerlaan voor Artihove.
De set bestaat uit twee bekers en een schaaltje met deksel.
Afmetingen schaaltje: h x b is 6,5 cm x 14,5 cm
Binnen Nederland € 10,00

Corry Ammerlaan (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (9)

Geplaatst door  aartdejongjunior
429 verkochte items
13 cm
9.5 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieRhoon,  Nederland
Starttijd29-10-2018 om 11:29
Eindtijd18-11-2018 om 21:37
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken