Corry Ammerlaan - Set "New Dutch Delfts" - Verkocht

Corry Ammerlaan - Set "New Dutch Delfts" kopen? Bied vanaf 16!
Corry Ammerlaan - Set "New Dutch Delfts" kopen? Bied vanaf 16!Corry Ammerlaan - Set "New Dutch Delfts" kopen? Bied vanaf 16!Corry Ammerlaan - Set "New Dutch Delfts" kopen? Bied vanaf 16!Corry Ammerlaan - Set "New Dutch Delfts" kopen? Bied vanaf 16!Corry Ammerlaan - Set "New Dutch Delfts" kopen? Bied vanaf 16!
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeGlas / Keramiek
StijlDutch Design
Afmetingen9.5 cm x 13 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Mooie set "New Dutch Delfts".
Ontworpen door Corry Ammerlaan voor Artihove.
De set bestaat uit twee bekers en een schaaltje met deksel.
Afmetingen schaaltje: h x b is 6,5 cm x 14,5 cm

Corry Ammerlaan (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (12)
Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
13 cm
9.5 cm
Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:29-10-2018 om 11:29
Eindtijd:18-11-2018 om 21:37
Gerarda
18 nov. / 20:55
€ 16