Corry Ammerlaan - Stevige Handdruk

Corry Ammerlaan - Stevige Handdruk kopen? Bied vanaf 35!
Corry Ammerlaan - Stevige Handdruk kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Stevige Handdruk kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Stevige Handdruk kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Stevige Handdruk kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Stevige Handdruk kopen? Bied vanaf 35!
  • Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Brons
Onderwerp Figuren
Afmetingen 23 x 14 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd
Bijzonder mooie bronzen beeld op zwarte metalen voet van 13 x 7.5 cm

Erg mooi en groot beeld van Corry Ammerlaan
In een zeer mooie staat
Beeld is in mooie staat zonder beschadigingen.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Corry Ammerlaan (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (30)

Geplaatst door  beren019d
Lid sinds 2018
4 verkochte items
Alle items (4)
14
23
8