Corry Olthof - Acryl schilderij - Verkocht

Corry Olthof - Acryl schilderij kopen? Bied vanaf 100!
Corry Olthof - Acryl schilderij kopen? Bied vanaf 100!Corry Olthof - Acryl schilderij kopen? Bied vanaf 100!Corry Olthof - Acryl schilderij kopen? Bied vanaf 100!
  • Corry Olthof (1938)
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi rustig schilderij van Corry Olthof, warme kleuren

Het schilderij is onbeschadigd en nog in zeer goede staat

Corry Olthof (1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Manonnie

Lid sinds 2021
1 verkochte items
110 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-12-2021 om 15:51
Eindtijd:26-12-2021 om 22:56
carlalex
26 dec. / 22:48
€ 100