Couzijn van Leeuwen - Sculpturale vaas - Verkocht

Couzijn van Leeuwen - Sculpturale vaas kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 402,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Couzijn van Leeuwen - Sculpturale vaas kopen? Bied vanaf 350!Couzijn van Leeuwen - Sculpturale vaas kopen? Bied vanaf 350!Couzijn van Leeuwen - Sculpturale vaas kopen? Bied vanaf 350!Couzijn van Leeuwen - Sculpturale vaas kopen? Bied vanaf 350!Couzijn van Leeuwen - Sculpturale vaas kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Margie
FA. (23)

340 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Couzijn van Leeuwen (1959-2019)
TypeBeeld / Object
Jaartal2007
TechniekKeramiek
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
Afmetingen21 cm x 22.5 cm x 22.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageUnicum
Couzijn van Leeuwen,  is met zijn veelzijdige oeuvre, dat zich in het grensgebied van sculptuur en design bevindt, vertegenwoordigd in de collecties van CODA te Apeldoorn, Centraal Museum te Utrecht, Museum Krona te Uden, Museum Belvedère te Heereveen-Oranjewoud en dankzij recente aankopen in Museum Boijmans Van Beuningen te Rotterdam, Museum Flehite te Amersfoort en ARTIS - Groote Museum (in oprichting) te Amsterdam.
Een bijzonder object!
Dit item valt onder de margeregeling

geen aanmerkingen

Couzijn van Leeuwen (1959-2019)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Margie
FA. (23)

340 verkochte items
22.5
21
22.5
Dit item is verkocht voor 402,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-05-2022 om 15:02
Eindtijd:16-05-2022 om 19:58
hanmuller
16 mei / 19:48
€ 350