Dan Erceanu - Der Reiter II

Dan Erceanu - Der Reiter II kopen? Bied vanaf 29!

Dan Erceanu - Der Reiter II

Verkoopprijs: € 33,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Dan Erceanu - Der Reiter II kopen? Bied vanaf 29!Dan Erceanu - Der Reiter II kopen? Bied vanaf 29!Dan Erceanu - Der Reiter II kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (4)

Lid sinds 2017
161 verkochte items
  • Dan Erceanu (1943)
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Afbeelding van hoge kwaliteit van kunstenaar Dan Erceanu

Dan Erceanu (1943)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  Nimbus4
FA. (4)

Lid sinds 2017
161 verkochte items
40 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 33,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:09-11-2020 om 19:46
Eindtijd:15-11-2020 om 15:52

Biedingen (1):

ArtAtelier
15 nov. / 12:10
€ 29