Dan Erceanu - Der Reiter - Verkocht

Dan Erceanu - Der Reiter kopen? Bied vanaf 29!

Verkoopprijs: € 27,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Dan Erceanu - Der Reiter kopen? Bied vanaf 29!Dan Erceanu - Der Reiter kopen? Bied vanaf 29!Dan Erceanu - Der Reiter kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Dan Erceanu (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Afbeelding van hoge kwaliteit van kunstenaar Dan Erceanu

Dan Erceanu (1943)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 27,60(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-07-2020 om 09:14
Eindtijd:30-07-2020 om 11:54
Arrt
30 jul. / 00:18
€ 24