Ets/prent met de officiële titel: ."HOFWERK; de plaets van Mevrouw de Wed:e van de / Hr Pieter van Veen; op (1) Vyverhof siende. // HOFWERK La place de Madame la Veuve du Sr. / Pierre van Veen, regardant vers (1) Vyverhof."
Dit moet gelegen zijn bij Breukelen aan de Vecht. Vervaardiger is Stoopendaal, D., tekenaar/ graficus en gemaakt in 1718 of 1719!! De ets is gedeeltelijk ingekleurd en is op de hoekjes geplakt, dit is alleen zichtbaar als ets uit de lijst is.
Goed
Is ingelijst en zit achter glas.
Tot 10 kg.
€ 13,50