Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 74 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 141/150 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berlin, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 8-4-2024 om 17:25 |
Eindtijd | 19-4-2024 om 19:00 |
Objectlocatie | Berlin, Duitsland |