DEATH NYC, Graffiti/Streetart - Verkocht

DEATH NYC, Graffiti/Streetart kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
DEATH NYC, Graffiti/Streetart kopen? Bied vanaf 30!DEATH NYC, Graffiti/Streetart kopen? Bied vanaf 30!DEATH NYC, Graffiti/Streetart kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  ArtAtelier

125 verkochte items
  • DEATH NYC
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

STREET GRAFFITI FINE ART PRINT 300 gsm papier

Death NYC

Gemengde techniek

Titel: Kate Moss Green Pop

Oplage:23/100

Afm.: 45x32 cm.

inclusief echtheidscertificaat "coa" en goldsticker.

Handgesigneerd en genummerd

DEATH NYC

Geplaatst door  ArtAtelier

125 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:07-04-2016 om 10:39
Eindtijd:14-04-2016 om 10:39
santa1962
14 apr. / 09:48
€ 30