Death NYC - Haring X Hirst – zeefdruk met lijst - Verkocht

Death NYC - Haring X Hirst – zeefdruk met lijst kopen? Bied vanaf 145!
Grafiek (handgesigneerd)

Death NYC - Haring X Hirst – zeefdruk met lijst kopen? Bied vanaf 145!Death NYC - Haring X Hirst – zeefdruk met lijst kopen? Bied vanaf 145!
  • Death NYC (1979)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2023
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 45 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 83/100
Zeefdruk op 300 gr Fine Art paper.
Afmetingen 45 x 32 cm (17,7" x 12,6")
Gesigneerd en gedateerd 2023 door de kunstenaar met reliëfstempel.
Editie: 83/100.
Ingelijst in een clip frame voorzien van helder plexiglas en een MDF achterwand.
45 x 32 cm (17,7" x 12,6").
Geleverd met COA en gouden zelfklevende zegel van Death NYC.
Details van de screenprint: Keith Haring ‘Action Figures’ - Damien Hirst ‘Spot Painting'
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 15,50
Naar Nederland € 22,50
Naar Duitsland € 22,50
Europese Unie € 36,50
Wereldwijd € 110,50

Death NYC (1979)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  CuRio
Lid sinds 2021
67 verkochte items
Alle items (10)
32 cm
45 cm
32 cm
45 cm