Een schreeuw van de kunstenares in volle juridische strijd om zich door haar biologische vader, toenmalig Koning van België Albert II als dochter te laten erkennen. In tegenstelling tot sommige van haar andere werken reikt Delphine op deze triptiek de vergevende hand naar haar verwekker, ondanks alle taboes rond de zaak. Uiteindelijk werd Delphine Boël eind 2020 door Albert II officieel erkent als zijn dochter, vanaf dan Prinses van België. De kunstenares gaat voortaan als Delphine van Saksen-Coburg door het leven.
Nieuwstaat
werk volledig ingelijst in plexiglas
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oostende, België