Denoel - Denoël - Kleurenlitho - Marine - Verkocht

Denoël - Kleurenlitho - Marine kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Denoël - Kleurenlitho - Marine kopen? Bied vanaf 35!Denoël - Kleurenlitho - Marine kopen? Bied vanaf 35!Denoël - Kleurenlitho - Marine kopen? Bied vanaf 35!Denoël - Kleurenlitho - Marine kopen? Bied vanaf 35!Denoël - Kleurenlitho - Marine kopen? Bied vanaf 35!
  • Denoel (1934)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Conditie: uitstekend.

Papiersoort: CMFabbria

Editie: 250 ex. nummer 186

Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen: Vel: 76 x 56 cm. Afbeelding: 40 x 60 cm.

Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.

Denoel (1934)

Geplaatst door  Privateartcollector
Lid sinds 2017
1891 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)