3. items
  5. Design

Design

Wilt u graag exclusieve designobjecten kopen? Bijvoorbeeld een vintage design meubel, een modern vormgegeven lamp of prachtig glaswerk van Nederlandse of buitenlandse makelij? Bekijk dan het actuele aanbod design te koop bij Kunstveiling en volg de items die in de designveiling staan!

Corneille - Onderzetters (11) kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Onderzetters (11)
Afmetingen1 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht100 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Corneille - Eierdopje (11) kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Eierdopje (11)
Afmetingen5 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht109 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Henny Radijs - Kunst aardewerken miniatuur of Bibelot vaasje kopen? Bied vanaf 55!
Henny Radijs (1915-1991) Nederlands Kunst aardewerken miniatuur of Bibelot vaasje
Afmetingen7.5 x 7 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
ARS Artigiana Deruta - Seltene Anbietschale mit Tiermotiven von 1956, kopen? Bied vanaf 49!
ARS Artigiana Deruta Italiaans Zeldzame offerschaal met diermotieven uit 1956,
Afmetingen10 x 30 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Bernard Heesen - Kunstglazen schaal in drie kleuren - Glasblazerij Oude Horn Acquoy kopen? Bied vanaf 50!
Bernard Heesen (1958) Nederlands Kunstglazen schaal in drie kleuren - Glasblazerij Oude Horn Acquoy
Afmetingen11 x 22 x 22 cm (h x b x d)
Gewicht1170 g
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Monique Gerber - Bronze 24k hartvergoldet kopen? Bied vanaf 100!
Monique Gerber Frans Bronze 24k hartvergoldet
Afmetingen13 x 8 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht300 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Koninklijke Tichelaar Makkum - Prachtig blauw wand plooibord kopen? Bied vanaf 25!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Prachtig blauw wand plooibord
Afmetingen3 x 17 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 25
Heinen Delfts Blauw - Handpainted Delfts Blauw aardewerk wandbord kopen? Bied vanaf 35!
Heinen Delfts Blauw (1975) Nederlands Handpainted Delfts Blauw aardewerk wandbord
Afmetingen3 x 23 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 35
Faience- en Tegelfabriek Westraven - Ronde polychrome cloisonné Molentegel kopen? Bied vanaf 50!
Faience- en Tegelfabriek Westraven (1920-1994) Nederlands Ronde polychrome cloisonné Molentegel
Afmetingen21.5 x 21.5 x 1.5 cm (h x b x d)
Gewicht795 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Niet of onleesbaar gesigneerd - Modernistisch biscuit porseleinen figuur van een olifant kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Modernistisch biscuit porseleinen figuur van een olifant
Afmetingen10 x 12 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Peter Roovers - Mook Kiste Trui kopen? Bied vanaf 60!
Peter Roovers (1902-1993) Nederlands Mook Kiste Trui
Afmetingen20 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Dümler & Breiden - West Germany aardewerk schaal kopen? Bied vanaf 15!
Dümler & Breiden (1883-1995) Duits West Germany aardewerk schaal
Afmetingen4 x 24 x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 15
Niet of onleesbaar gesigneerd - 4 handgeslepen Kristallen Cognac glazen kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd 4 handgeslepen Kristallen Cognac glazen
Afmetingen8 x 7 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 10
Willem Rozendaal - 2 x 6 Art Deco Crystal Foot Tumbler kopen? Bied vanaf 35!
Willem Rozendaal (1899-1971) Nederlands 2 x 6 Art Deco Crystal Foot Tumbler
Afmetingen14 x 7 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 35
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels
Afmetingen10 x 8.5 x 6.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wagner & Apel - Porseleinen figuur van een ijsvogel kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Wagner & Apel - Porseleinen figuur van een ijsvogel
Afmetingen11 x 9 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
Sjer Jacobs - Buste Keramiek kopen? Bied vanaf 295!
Sjer Jacobs (1963) Nederlands Buste Keramiek
Afmetingen41 x 46 x 22 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - Aardewerk ovenschaal. Gesigneerd meegeschilderd kopen? Bied vanaf 80!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Aardewerk ovenschaal. Gesigneerd meegeschilderd
Afmetingen6 x 24 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco wijn psv borrelglazen kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Art deco wijn psv borrelglazen
Afmetingen10 x 8 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 10
Ioan Nemtoi - Grote vaas kopen? Bied vanaf 179!
Ioan Nemtoi (1964) Roemeens Grote vaas
Afmetingen36 x 19 x 19 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 179
Annelies Pont - Open koker kopen? Bied vanaf 50!
Annelies Pont (1946) Nederlands Open koker
Afmetingen19 x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Glasblazerij Leerdam - Emil Kovac vlakke zware schaal kopen? Bied vanaf 99!
Glasblazerij Leerdam (1997) Nederlands Emil Kovac vlakke zware schaal
Afmetingen5 x 26 x 26 cm (h x b x d)
Gewicht3688 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Rien Wensma - Stadt-/Dorf-Keramikgefäß kopen? Bied vanaf 130!
Rien Wensma (1920-2007) Nederlands Keramisch vaartuig van stad/dorp
Afmetingen18 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 130
Vincent van Ginneke - Glaskunstbeurs jaarobject 1999 kopen? Bied vanaf 150!
Vincent van Ginneke (1956) Nederlands Glaskunstbeurs jaarobject 1999
Afmetingen16 x 16 x 16 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Carina Riezebos - Glaskunstbeurs jaarobject 2022 kopen? Bied vanaf 100!
Carina Riezebos (1971) Nederlands Glaskunstbeurs jaarobject 2022
Afmetingen35 x 22 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Niet of onleesbaar gesigneerd - 24 karaat gouden porselein Aalscholver met echtheidssticker kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd 24 karaat verguld porselein Aalscholver met echtheidssticker
Afmetingen34 x 21 cm (h x b)
Gewicht1200 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Potterie Oud Delft - Theelichtje kopen? Bied vanaf 30!
Potterie Oud Delft (1921) Nederlands Theelichtje
Afmetingen10 x 11.5 x 11.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Kathy Klein - Samen kopen? Bied vanaf 179!
Kathy Klein (1938) Hongaars Samen
Afmetingen23 x 13 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 179
Porzellanfabrik W. Goebel - Bloemenkinderen 248 TMK-4 Limited Edition kopen? Bied vanaf 50!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits Bloemenkinderen 248 TMK-4 Limited Edition
Afmetingen20 x 10.5 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Novy Bor - Han de Kluijver Glaskunstbeurs jaarobject kopen? Bied vanaf 50!
Novy Bor Tsjechisch Han de Kluijver Glaskunstbeurs jaarobject
Afmetingen16 x 11 x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Corneille - Design Schaal kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Design Schaal
Afmetingen5 x 24 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Royal Leerdam - Simsa Cho - Glaskunstbeurs jaarobject 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Royal Leerdam Nederlands Simsa Cho - Glaskunstbeurs jaarobject 1998
Afmetingen26.5 x 15 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Josja Caecilia Schepman - Harmony kopen? Bied vanaf 50!
Josja Caecilia Schepman (1980) Nederlands Harmony
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Gerrit Rietveld - Modelbouwpakket rood blauwe stoel kopen? Bied vanaf 110!
Gerrit Rietveld (1888-1964) Nederlands Modelbouwpakket rood blauwe stoel
Afmetingen16 x 22 x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 110
Corneille - Vogelbroche kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogelbroche
Afmetingen5 x 6 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 55
Iittala - Vaas met certificaat kopen? Bied vanaf 150!
Iittala (1881) Fins Vaas met certificaat
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 150
Karl Ens Volkstedt - Karl Ens, Volkstedt - Figuur - Karl Ens Grote Kaketoe - Porselein kopen? Bied vanaf 450!
Karl Ens Volkstedt (1894-1972) Duits Karl Ens, Volkstedt - Figuur - Karl Ens Grote Kaketoe - Porselein
Afmetingen39 x 16 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 450
Royal Goedewaagen - Plat bord Delftsblauw kopen? Bied vanaf 25!
Royal Goedewaagen (1779-1983) Nederlands Plat bord Delftsblauw
Afmetingen37 x 37 x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage apothekerspot Delft - Glaxo Holland - handgeschilderd bruin kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Vintage apothekerspot Delft - Glaxo Holland - handgeschilderd bruin
Afmetingen14.5 x 11 cm (h x b)
Gewicht625 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
De Gats - Vintage sgraffito aardewerken pinda/notenschaaltje met afbeelding eend kopen? Bied vanaf 10!
De Gats (1954-1983) Nederlands Vintage sgraffito aardewerken pinda/notenschaaltje met afbeelding eend
Afmetingen2.7 x 10.4 cm (h x b)
Gewicht75 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
Royal Limoges - Antieke porseleinen sierbordje met afbeelding haas kopen? Bied vanaf 20!
Royal Limoges (1797) Frans Antieke porseleinen sierbordje met afbeelding haas
Afmetingen2 x 16 cm (h x b)
Gewicht150 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 20
Porzellanfabrik W. Goebel - Verzameling Berta Hummel (zie foto’s) kopen? Bied vanaf 100!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits Verzameling Berta Hummel (zie foto’s)
Afmetingen6 x 4 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 100