Dick Wiarda - Onbekend - Verkocht

Dick Wiarda - Onbekend kopen? Bied vanaf 750!

Verkoopprijs: € 747,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Dick Wiarda - Onbekend kopen? Bied vanaf 750!Dick Wiarda - Onbekend kopen? Bied vanaf 750!Dick Wiarda - Onbekend kopen? Bied vanaf 750!Dick Wiarda - Onbekend kopen? Bied vanaf 750!Dick Wiarda - Onbekend kopen? Bied vanaf 750!Dick Wiarda - Onbekend kopen? Bied vanaf 750!Dick Wiarda - Onbekend kopen? Bied vanaf 750!Dick Wiarda - Onbekend kopen? Bied vanaf 750!Dick Wiarda - Onbekend kopen? Bied vanaf 750!Dick Wiarda - Onbekend kopen? Bied vanaf 750!Dick Wiarda - Onbekend kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

298 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Dick Wiarda (1943-1999)
Jaartal1983
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen195 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Op de foto komt dit monumentale werk niet tot recht : groot, fel en pasteus - met dikte van 4 cm. ( vermoedelijk door Wiarda zelf gemaakte spieraam )
Aantrekkelijk werk..
Een tegendraadse spin valt uit zijn web

Zondagavond is op zesenvijftigjarige leeftijd de tekenaar en schilder Dirk Wiarda onverwacht overleden. Hij was vooral bekend als de maker van schrijversportretten en portretten van musici, die onder meer in Vrij Nederland, Het Parool en NRC verschenen. Wiarda maakte weinig vrij werk, de druk van de opdracht had hij nodig. In een column in het programmablad van het Nederlands Philharmonisch Orkest (Nedpho) schreef hij in 1990 onomwonden: ,,Ik weet niets van muziek. We deden thuis niet aan muziek. We hadden geen grammofoon en ook geen piano of orgel.'' Toch maakte hij voor het Nedpho prachtige affiches van componisten. Een expositie in 1996 in het Stedelijk Museum had als titel '10 jaar tekenen in opdracht'.

Dirk woonde, werkte in Amsterdam,Barcelona, Den Haag

Dit item is verkocht voor 747,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-03-2020 om 22:40
Eindtijd:03-05-2020 om 23:34
Oldenschoot
03 mei / 20:07
€ 650