Dicky van Ierssel-Rogmans - Boeren huis in de polder jaren '50 - Verkocht

Dicky van Ierssel-Rogmans - Boeren huis in de polder jaren '50 kopen? Bied vanaf 95!
Dicky van Ierssel-Rogmans - Boeren huis in de polder jaren '50 kopen? Bied vanaf 95!Dicky van Ierssel-Rogmans - Boeren huis in de polder jaren '50 kopen? Bied vanaf 95!Dicky van Ierssel-Rogmans - Boeren huis in de polder jaren '50 kopen? Bied vanaf 95!Dicky van Ierssel-Rogmans - Boeren huis in de polder jaren '50 kopen? Bied vanaf 95!Dicky van Ierssel-Rogmans - Boeren huis in de polder jaren '50 kopen? Bied vanaf 95!Dicky van Ierssel-Rogmans - Boeren huis in de polder jaren '50 kopen? Bied vanaf 95!
  • Dicky van Ierssel-Rogmans (1925-1992)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Boeren huis in de polder jaren '50 met mooie klassieke lijst.
Gesigneerd: A Martens ( Angelique Rogmans , Renkum 1925-1992 Blaricum)

Vermelding: Scheen - lid van Kunstenaarsvereniging De Onafhankelijken
Gehuwd geweest met Jon Marten(s) en met Pierre van Ierssel

Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden. [ook in België en Duitland]

in goede conditie met klassieke lijst.

Dicky van Ierssel-Rogmans (1925-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Mark_55
FA. (1)

21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
50 cm
40 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:31-05-2019 om 07:57
Eindtijd:10-06-2019 om 20:55
sldk
10 jun. / 12:19
€ 95