Dirk Huizer - Zonnetempel

Dirk Huizer - Zonnetempel kopen? Bied vanaf 1!
Dirk Huizer - Zonnetempel kopen? Bied vanaf 1!Dirk Huizer - Zonnetempel kopen? Bied vanaf 1!
  • Dirk Huizer (1926-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/25

Fraaie zeefdruk van Dirk Huizer in goede staat.  1/25
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Dirk Huizer (1926-2009)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2606 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
49 cm
64 cm
Sluit over 2d 18u 59m 20s
Huidig bod€ 3
Volgend minimum bod: € 5
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:28-11-2022 om 15:47
Eindtijd:11-12-2022 om 22:36
Biedingen (2)
Peebee1504
02 dec. / 13:47
€ 3
LucasS
28 nov. / 21:40
€ 1