Arend van de Pol - Doek van A v.d.Pol en gerestaureerd door Jopie Huisman in 1972

Doek van A v.d.Pol en gerestaureerd door Jopie Huisman in 1972 kopen? Bied vanaf 400!
Doek van A v.d.Pol en gerestaureerd door Jopie Huisman in 1972 kopen? Bied vanaf 400!Doek van A v.d.Pol en gerestaureerd door Jopie Huisman in 1972 kopen? Bied vanaf 400!Doek van A v.d.Pol en gerestaureerd door Jopie Huisman in 1972 kopen? Bied vanaf 400!Doek van A v.d.Pol en gerestaureerd door Jopie Huisman in 1972 kopen? Bied vanaf 400!
  • Arend van de Pol (1886-1956)
Type kunstwerkSchilderij

Prachtig mooi schilderij van olieverf op doek

Voorstellende oud boerderij tafereel in een oude lijst

Schilderij is in 1972 gerestaureerd door Jopie Huisman

Afm: 100x60 cm

Starttijd17-9-2013 om 18:03
Eindtijd24-9-2013 om 18:03
Openingsbod € 400