Doek van A v.d.Pol en gerestaureerd door Jopie Huisman in 1972

Doek van A v.d.Pol en gerestaureerd door Jopie Huisman in 1972 kopen? Bied vanaf 400!
Doek van A v.d.Pol en gerestaureerd door Jopie Huisman in 1972 kopen? Bied vanaf 400!Doek van A v.d.Pol en gerestaureerd door Jopie Huisman in 1972 kopen? Bied vanaf 400!Doek van A v.d.Pol en gerestaureerd door Jopie Huisman in 1972 kopen? Bied vanaf 400!Doek van A v.d.Pol en gerestaureerd door Jopie Huisman in 1972 kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  antonio

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Arend van de Pol (1886-1956)

Prachtig mooi schilderij van olieverf op doek

Voorstellende oud boerderij tafereel in een oude lijst

Schilderij is in 1972 gerestaureerd door Jopie Huisman

Afm: 100x60 cm

Arend van de Pol (1886-1956)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  antonio

verkochte items
Starttijd:17-09-2013 om 18:03
Eindtijd:24-09-2013 om 18:03
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieNederland