Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Corneille - Ingelijste litho: Les jeux de l'été - 1983
Eugène Brands - Sunset - Gouache 1971 - prachtig ingelijst
Corneille - sans titre VII( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde)
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2023 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||