Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
DOMINIQUE CHAN. Dit is een van de vijf prachtige zeefdrukken uit de zeer beperkt uitgegeven Portfolio KOKAI.
In 2002 werden door de uitgever Grafiek 21 slechts 40 complete gesigneerde en genummerde portfolio’s op de markt gebracht.
Titel: KOKAI I.
Materiaal: Zeefdruk op 300 grams satijn wit handgeschept papier. ( Somerset ).
Afmetingen blad: 40 x 47 cm.
Afmetingen beeld: 30 x 38 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd in potlood..
Oplagenummer: l.o. 20/40.
Drukker: Stigma Zeefdrukkerij.
Jaar: 2002.
Conditie: In uitstekende staat.
Verzendkosten: € 12,- Naar België: € 18,-
Hierbij de door de uitgever bij de portfolio toegevoegde tekst:
Dominique Chan (1950) is een wereldreiziger. In zijn werk komt de enorme rijkdom van de exotische culturen als vanzelfsprekend naar voren. De kleurrijke impulsiviteit en het gebruik van primaire symbolen en afbeeldingen geeft het werk van Chan een eigen plaats in de wereld van de kunst. Hij toont een wereld vol mysterie en fantasie.
Na zijn reis door Thailand maakte hij de serie Kokai, een herinnering aan de gebeurtenissen, mensen en dieren. Het is alsof we door middel van de kunstwerken een blik mogen werpen in zijn dagboek. In de zeefdrukken is zijn reislust en gemoedstoestand te zien. Zij weerspiegelen zijn wereldbeeld. De prenten omvatten meer dan wat Chan om zich heen gezien heeft.
Het is een reis gekleurd door herinneringen, indrukken en emoties.