Dominique Chan - Dominique Chan,zeldzame & fraaie kleurenzeefdruk (ingelijst)

Dominique Chan,zeldzame & fraaie kleurenzeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Dominique Chan,zeldzame & fraaie kleurenzeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!Dominique Chan,zeldzame & fraaie kleurenzeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!Dominique Chan,zeldzame & fraaie kleurenzeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!Dominique Chan,zeldzame & fraaie kleurenzeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!Dominique Chan,zeldzame & fraaie kleurenzeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
  • Dominique Chan (1950)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie en zeldzame kleurenzeefdruk van Dominique Chan

Formaat: 130xm x 56cm

Titel: Retour de fête

Jaar: 2003

Handgesigneerd

In kostbare chroom zilveren lijst achter glas met pass.part. met sjieke groene lijn in de pass.part.

Oplage: Slechts 125 totaal van gemaakt

Nieuwstaat