Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer fraaie en zeldzame kleurenzeefdruk van Dominique Chan
Formaat: 130xm x 56cm
Titel: Retour de fête
Jaar: 2003
Handgesigneerd
In kostbare chroom zilveren lijst achter glas met pass.part. met sjieke groene lijn in de pass.part.
Oplage: Slechts 125 totaal van gemaakt
Nieuwstaat