Don Englander - Man met duiven

Don Englander - Man met duiven kopen? Bied vanaf 50!
Don Englander - Man met duiven kopen? Bied vanaf 50!Don Englander - Man met duiven kopen? Bied vanaf 50!Don Englander - Man met duiven kopen? Bied vanaf 50!Don Englander - Man met duiven kopen? Bied vanaf 50!Don Englander - Man met duiven kopen? Bied vanaf 50!Don Englander - Man met duiven kopen? Bied vanaf 50!
  • Don Englander (1944)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1974
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Realistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 22 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 36 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Pentekening, toen nog onder naam Don Dekker in 1974.
Man weggedoken in hoed en regenjas met twee duiven.
Gesigneerd Don Dekker-74-II en 8/30
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Don Englander (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Rwpons
Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items (4)
33 cm
36 cm
20 cm
22 cm