Don Satijn - 9 variaties op een cirkel - Verkocht

Don Satijn - 9 variaties op een cirkel kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Don Satijn - 9 variaties op een cirkel kopen? Bied vanaf 75!Don Satijn - 9 variaties op een cirkel kopen? Bied vanaf 75!
  • Don Satijn (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2018
TechniekPreeg/Blinddruk
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/10
Fraaie preegdruk van Don Satijn. Wij hebben een grote collectie van Don Satijn op voorraad.U kunt het werk vooraf bekijken of na aankoop ophalen bij galerie Rotor in Gorinchem.Het werk leent zich uitstekend om 'zwevend' ingelijst te worden.
Binnen Nederland € 11,00

Don Satijn (1953)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3524 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
31 cm
31 cm

ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
Starttijd29-4-2019 om 12:19
Eindtijd13-5-2019 om 20:35
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken