Deze ets komt uit het boek 'Surrealisme en 1947', uitgave Maeght. Oplage 950. Het boek zelf kost in de kunsthandel ca. 5000 Euro. Bladmaat ca 23x20 cm. Initialen r.o.
Tanning was getrouwd met Max Ernst. Zij is een leidend figuur in het vrouwelijk surrealisme.
Van Max Ernst een kleurenlitho (32x20 cm) in het hardcover boek uit 1976.
Daarbij het kostbare hardcover boek uit 1998, Braziller, New York. Met schilderijen bij gedichten. In engelse taal.
Goed
met plakresten aan de rand en wat minuscule foxingplekjes.
Tot 10 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 22,00
€ 22,00