FA. (2)

Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk

Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk kopen? Bied vanaf 295!
Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk kopen? Bied vanaf 295!Dorothea Tanning - Surrealisme - ets (1947) + boekwerk kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1324 verkochte items
Alle items van deze verkoper (125)
  • Dorothea Tanning (1910-2012)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1947
TechniekVaria
StijlSurrealistisch
Afmetingen14.7 cm x 9.7 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Deze ets komt uit het boek 'Surrealisme en 1947', uitgave Maeght. Oplage 950. Het boek zelf kost in de kunsthandel ca. 5000 Euro. Bladmaat ca 23x20 cm. Initialen r.o.

Tanning was getrouwd met Max Ernst. Zij is een leidend figuur in het vrouwelijk surrealisme.

Daarbij het kostbare hardcover boek uit 1998, Braziller, New York. Met schilderijen bij gedichten. In engelse taal.

met plakresten aan de rand en wat minuscule foxingplekjes.

Dorothea Tanning (1910-2012)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1324 verkochte items
9.7 cm
14.7 cm
Sluit over 5d 5u 17m 32s
Openingsbod€ 295
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:22-06-2022 om 20:32
Eindtijd:04-07-2022 om 19:51