Miles
  5. Miles

Miles

Lid sinds 2015 / Amsterdam, Nederland

133 aangeboden items / 1360 verkochte items

FA. (37 x Favoriet)
133 aangeboden items door deze verkoper
Jean-Pierre Norblin de la Gourdaine - Manspersoon naar Rembrandt - ets kopen? Bied vanaf 150!
Jean-Pierre Norblin de la Gourdaine - Manspersoon naar Rembrandt - ets

Prenten voor 1900

Geplaatst doorMiles

Periode< 1800
TechniekEts
Afmetingen21 cm x 19 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Hans Heijman - Verwording I [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Hans Heijman - Verwording I [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Heijman - Verwording II [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Hans Heijman - Verwording II [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1986
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theodorus van Oorschot - boerderijen aan een vaart kopen? Bied vanaf 150!
Theodorus van Oorschot - boerderijen aan een vaart

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekAquarel
Afmetingen44 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Antoon Derkzen van Angeren - Vrachtschip voor anker - ets, nr.7 kopen? Bied vanaf 65!
Antoon Derkzen van Angeren - Vrachtschip voor anker - ets, nr.7

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekEts
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ton Schulten - 4 boekwerken (1x gesigneerd) + een zeer grote offset 'Zomer' kopen? Bied vanaf 75!
Ton Schulten - 4 boekwerken (1x gesigneerd) + een zeer grote offset 'Zomer'

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal2002
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen22.5 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets kopen? Bied vanaf 45!
Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekEts
Afmetingen38 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ludwig Gottlieb Portman - Melkscheppende meisjes - ets uit 1803 kopen? Bied vanaf 65!
Ludwig Gottlieb Portman - Melkscheppende meisjes - ets uit 1803

Prenten voor 1900

Geplaatst doorMiles

Jaartal1803
TechniekEts
Afmetingen34 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstIngelijst
Johannes Hilverdink - Noormannenschip op het strand met figuren kopen? Bied vanaf 75!
Johannes Hilverdink - Noormannenschip op het strand met figuren

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal1889
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen17 cm x 27.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd - kopen? Bied vanaf 60!
Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd -

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1982
TechniekSoftcover
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Marius Johannes Janssen - Rotterdam, Delftse Vaart en Delftse Poort - grote ets - kopen? Bied vanaf 50!
Marius Johannes Janssen - Rotterdam, Delftse Vaart en Delftse Poort - grote ets -

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marianne Aulman - Egyptian Moon IV - zeefdruk, oplage 70 kopen? Bied vanaf 45!
Marianne Aulman - Egyptian Moon IV - zeefdruk, oplage 70

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1993
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marianne Aulman - Egyptian Moon V - zeefdruk, oplage 70 kopen? Bied vanaf 45!
Marianne Aulman - Egyptian Moon V - zeefdruk, oplage 70

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1993
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 75!
Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1947
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Ans Markus - 2 boeken: 1x gesigneerd & 1x het monumentale >Tot op de huid< kopen? Bied vanaf 55!
Ans Markus - 2 boeken: 1x gesigneerd & 1x het monumentale >Tot op de huid<

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1994
TechniekHardcover
Afmetingen31 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jacob van Ruisdael - De Kleine Brug - ets, nadruk - genummerd 1/56 - ingelijst - kopen? Bied vanaf 65!
Jacob van Ruisdael - De Kleine Brug - ets, nadruk - genummerd 1/56 - ingelijst -

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMiles

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen35 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maria Hofker - Rueter - Rhododendron van het Amstelpark - aquarel 1977 kopen? Bied vanaf 150!
Maria Hofker - Rueter - Rhododendron van het Amstelpark - aquarel 1977

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal1977
TechniekAquarel
Afmetingen40 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maria Hofker - Rueter - Magnolia's - aquarel 1990 kopen? Bied vanaf 100!
Maria Hofker - Rueter - Magnolia's - aquarel 1990

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal1990
TechniekAquarel
Afmetingen43 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maria Hofker - Rueter - Magnolia's - aquarel 1983 kopen? Bied vanaf 100!
Maria Hofker - Rueter - Magnolia's - aquarel 1983

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal1983
TechniekAquarel
Afmetingen38 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Machiel Hopman - Moeder met kind - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 250!
Machiel Hopman - Moeder met kind - gemengde techniek

Geplaatst doorMiles

Afmetingen60 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
George Lourens Kiers - Bootjes en figuren bij Wieringen, 1888 kopen? Bied vanaf 50!
George Lourens Kiers - Bootjes en figuren bij Wieringen, 1888

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal1888
TechniekPotlood
Afmetingen29 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan van Zweden - [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 - kopen? Bied vanaf 250!
Johan van Zweden - [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 -

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal1931
TechniekStift
Afmetingen62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jan van Winkel - Amstelstein (Alphen a/d Rijn) - ets oplage 125 kopen? Bied vanaf 25!
Jan van Winkel - Amstelstein (Alphen a/d Rijn) - ets oplage 125

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Torenbouw - houtsnede 1902 kopen? Bied vanaf 50!
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Torenbouw - houtsnede 1902

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1902
TechniekVaria
Afmetingen17 cm x 16 cm (h x b)
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Le Puy - mooi ingelijste houtsnede uit 1902 kopen? Bied vanaf 50!
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Le Puy - mooi ingelijste houtsnede uit 1902

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1902
TechniekVaria
Afmetingen28.5 cm x 20 cm (h x b)
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Kerkje Spaarndam - houtsnede 1902 kopen? Bied vanaf 50!
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Kerkje Spaarndam - houtsnede 1902

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal1902
TechniekVaria
William Unger - Handgesigneerde/beschreven ets - Jachtgezelschap bij fontein, naar Wouwerman kopen? Bied vanaf 25!
William Unger - Handgesigneerde/beschreven ets - Jachtgezelschap bij fontein, naar Wouwerman

Prenten voor 1900

Geplaatst doorMiles

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerChine collé
IngelijstIngelijst
Martin Hardie - The studio window - ets, voor Mortimer Menpes kopen? Bied vanaf 40!
Martin Hardie - The studio window - ets, voor Mortimer Menpes

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekEts
Afmetingen31 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Snitker - inwijdingsritueel - ets - 1964 - oplage 6 kopen? Bied vanaf 30!
Willem Snitker - inwijdingsritueel - ets - 1964 - oplage 6

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen27 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andre van der Vossen - Huis in het bos - tekening - met atelierstempel kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen - Huis in het bos - tekening - met atelierstempel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica kopen? Bied vanaf 30!
Hans van Dokkum - Frans straatje - ets - unica

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekEts
Afmetingen39 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johannes Martinus Bach - Landschap - ingelijste aquarel kopen? Bied vanaf 45!
Johannes Martinus Bach - Landschap - ingelijste aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekAquarel
Afmetingen22.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henry Jelsma - Eik - ets - A.P. - met opdracht kopen? Bied vanaf 45!
Henry Jelsma - Eik - ets - A.P. - met opdracht

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal2015
TechniekEts
Afmetingen28.5 cm x 6.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Louis Charles Hora Siccama - Conduit d'eau (Pyreneën) - ets - 1869 kopen? Bied vanaf 35!
Louis Charles Hora Siccama - Conduit d'eau (Pyreneën) - ets - 1869

Prenten voor 1900

Geplaatst doorMiles

Jaartal1869
TechniekEts
Afmetingen13.5 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
DragerChine collé
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene kopen? Bied vanaf 50!
Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 12:29 - Dood der Eerste geborene

Prenten voor 1900

Geplaatst doorMiles

Periode< 1800
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 49 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 7:19 - De Wateren in Bloed veranderd kopen? Bied vanaf 50!
Jan Luyken - grote ets - vroeg 18e eeuws - Exodus 7:19 - De Wateren in Bloed veranderd

Prenten voor 1900

Geplaatst doorMiles

Periode< 1800
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Steelink (sr.) - Paard en wagen onder de Oude Poort - ets kopen? Bied vanaf 35!
Willem Steelink (sr.) - Paard en wagen onder de Oude Poort - ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1889
TechniekEts
Afmetingen27.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arthur Martin - JEROEN HENNEMAN - 1985 kopen? Bied vanaf 25!
Arthur Martin - JEROEN HENNEMAN - 1985

Fotografie

Geplaatst doorMiles

Jaartal1985
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alan David-Tu - uitgave Randstad collectie 1996 >Extra: ANNIE LEIBOVITZ - Lazazza kalender ! kopen? Bied vanaf 35!
Alan David-Tu - uitgave Randstad collectie 1996 >Extra: ANNIE LEIBOVITZ - Lazazza kalender !

Fotografie

Geplaatst doorMiles

Jaartal1989
TechniekDigitale Print
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Herman Bernard Dieperink Jzn - Stilleven voor een raam met uitzicht - 1956 kopen? Bied vanaf 90!
Herman Bernard Dieperink Jzn - Stilleven voor een raam met uitzicht - 1956

Geplaatst doorMiles

Jaartal1956
TechniekGouache
Afmetingen46 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) - [4x] 18e Eeuwse etsen naar Rembrandt: het leven van Jozef kopen? Bied vanaf 75!
Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) - [4x] 18e Eeuwse etsen naar Rembrandt: het leven van Jozef

Prenten voor 1900

Geplaatst doorMiles

Periode< 1800
TechniekEts
Afmetingen21.5 cm x 16.2 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Richard Smeets - bijzonder boekwerk oplage 2/100, gesigneerd & boek 'Over rozen' kopen? Bied vanaf 50!
Richard Smeets - bijzonder boekwerk oplage 2/100, gesigneerd & boek 'Over rozen'

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal2004
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen21.5 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ad van Trier - Uitschot? - boekwerk, oplage slechts 60, met 5 houtgravures kopen? Bied vanaf 50!
Ad van Trier - Uitschot? - boekwerk, oplage slechts 60, met 5 houtgravures

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1979
Afmetingen25 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Johan Meijer - landschap in 't Gooi - aquarel kopen? Bied vanaf 125!
Johan Meijer - landschap in 't Gooi - aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekAquarel
Afmetingen51 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Diemen - 2 boeken, 2x gesigneerd [geen veilingkosten & gratis verzending] kopen? Bied vanaf 50!
Jan van Diemen - 2 boeken, 2x gesigneerd [geen veilingkosten & gratis verzending]

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1992
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Guus Hellegers - uniek werk van deze beeldhouwer uit 1971 kopen? Bied vanaf 150!
Guus Hellegers - uniek werk van deze beeldhouwer uit 1971

Geplaatst doorMiles

Jaartal1971
Afmetingen39 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eddy Posthuma de Boer - en Paul Huf: 2 gesigneerde boeken & 2 extra boeken Eddy P. de Boer kopen? Bied vanaf 50!
Eddy Posthuma de Boer - en Paul Huf: 2 gesigneerde boeken & 2 extra boeken Eddy P. de Boer

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal2012
TechniekGesigneerd boek
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ] kopen? Bied vanaf 30!
Willem Hopman - ets: gezicht op Koedijk [ gemeente Alkmaar & Langendijk ]

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen24 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw - ets met aquatint - ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw - ets met aquatint - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1933
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen36 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst