Lita Cabellut - 2 hardcover boekwerken
Juliaan Van Gaubergen - Kempens landschap
Herman Ouboter - Bosbouw met paard en wagen
Type kunstwerk | Affiches |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 110 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
zeer goede gebruikte staat | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter