Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst - Verkocht

Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Prenten & Uitgaves

Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
  • Johan Dijkstra (1896-1978)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekOffset
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen72 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst75.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Het blad is bevestigd op karton.
Techniek zal offset zijn (Joh. Enschedé), jaren 50/60.
In de druk l.o. gesigneerd.
Achter dik glas in de originele (mooi opgeknapte) strakke, zwarte lijst.

GEEN VERZENDING BELGIE/DUITSLAND.

Glasbreuk bij verzending is risico koper.

in goede gebruikte staat. Langs de randen enige lichte slijtplekken.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50