Beschrijving:
Duck Sung Kang is in 1954 geboren in Zuid Korea. Sung Kang volgde de opleiding aan de faculteit der Schone kunsten aan de universiteit Complutense, te Madrid. Duck was van jongs af aan al geïnspireerd door de jaren 70. Sung Kangs werk wordt geexposeerd over de hele wereld: Zuid Korea, Spanje, Frankrijk, Engeland en de USA.
Zonder titel.
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen passe-partout: 95 cm x 45 cm
Afmetingen zeefdruk: 88,5 cm x 38 cm
Oplage: 20/75
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier, achter passe-partout.
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.
Prachtig kleurrijk werk.
Kan met of zonder passe-partout verzonden worden!
Liefst ophalen.
Zie laatste foto: waarde indicatie.