Ed Müller - abstract object van hout - 20239

Ed Müller - abstract object van hout - 20239 kopen? Bied vanaf 125!
Ed Müller - abstract object van hout - 20239 kopen? Bied vanaf 125!Ed Müller - abstract object van hout - 20239 kopen? Bied vanaf 125!
  • Ed Müller (1936-2014)
TypeBeeld / Object
TechniekHout
StijlAziatisch
OnderwerpAbstract
Afmetingen40 cm x 30 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Oplageunicum
Ed Müller werkte eerst met ingelegd hout, intarsia. Later ging hij op hot schilderen en maakte hij er objecten van. Zijn werk is sterk beïnvloed door Oosterse kunst. De foto's zijn retro verso.
De 2de Kans Kunst van Zaansgroen wordt verzonden met risico voor de koper. Afhalen in de galerie in Zaandam geniet de voorkeur. Het werk bekijken alvorens een bod te doen behoort tot de mogelijkheden. 2de Kans Kunst valt onder de ‘Bijzondere regeling kunst’ en valt onder het 0% btw tarief. Voor koerierskosten geldt: heen én terugreis tussen Zaandam en uw bestemming berekend via Googlemaps. Transportkosten worden met 21% btw belast.

Paar krasjes en gebruikssporen

Ed Müller (1936-2014)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23)

Lid sinds 2017
506 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
30
40
10
Sluit over 8d 12u 45m 58s
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieZaandam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:27-09-2022 om 13:07
Eindtijd:11-10-2022 om 22:11