Ed Müller - abstract object van hout - 20239 - Verkocht

Ed Müller - abstract object van hout - 20239 kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Ed Müller - abstract object van hout - 20239 kopen? Bied vanaf 1!Ed Müller - abstract object van hout - 20239 kopen? Bied vanaf 1!
  • Ed Müller (1936-2014)
Type kunstwerk Beeld / Object
Techniek Hout
Stijl Aziatisch
Onderwerp Abstract
Afmetingen 40 x 30 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd
Oplage unicum
Ed Müller werkte eerst met ingelegd hout, intarsia. Later ging hij op hot schilderen en maakte hij er objecten van. Zijn werk is sterk beïnvloed door Oosterse kunst. De foto's zijn retro verso.
De 2de Kans Kunst van Zaansgroen wordt verzonden met risico voor de koper. Afhalen in de galerie in Zaandam geniet de voorkeur. Het werk bekijken alvorens een bod te doen behoort tot de mogelijkheden. 2de Kans Kunst valt onder de ‘Bijzondere regeling kunst’ en valt onder het 0% btw tarief. Voor koerierskosten geldt: heen én terugreis tussen Zaandam en uw bestemming berekend via Googlemaps. Transportkosten worden met 21% btw belast.
Paar krasjes en gebruikssporen
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00

Ed Müller (1936-2014)

Duits Duits

Geplaatst door  Zaansgroen
Lid sinds 2017
874 verkochte items
Alle items (52)
30
40
10