Ed Müller - Chinees aquarel op hout - INGELIJST - EM21

Ed Müller - Chinees aquarel op hout - INGELIJST - EM21 kopen? Bied vanaf 65!
  • Ed Müller (1936-2014)
DragerPaneel
StijlAziatisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 11 cm (h x b)
Lijst40 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In knap houten lijstje. Chinees aquarel op hout. Müller werkte eerst met de techniek intarsia. Later ging hij schilderen op hout. De nerven van de verschillende houtsoorten gebruikte hij in zijn voorstellingen. Müller werd sterk beïnvloed door de Japanse prentkunst.

Komt uit de nalatenschap van de kunstenaar

Ed Müller (1936-2014)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23)

Lid sinds 2017
505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
24 cm
40 cm
11 cm
26 cm
Starttijd:23-08-2022 om 10:00
Eindtijd:06-09-2022 om 19:37
Openingsbod € 65
ObjectlocatieZaandam, Nederland