Eddy Gheress - Abstract bronzen sculptuur van hoofd - Verkocht

Eddy Gheress - Abstract bronzen sculptuur van hoofd kopen? Bied vanaf 659!
Beeld / Object

Eddy Gheress - Abstract bronzen sculptuur van hoofd kopen? Bied vanaf 659!Eddy Gheress - Abstract bronzen sculptuur van hoofd kopen? Bied vanaf 659!Eddy Gheress - Abstract bronzen sculptuur van hoofd kopen? Bied vanaf 659!Eddy Gheress - Abstract bronzen sculptuur van hoofd kopen? Bied vanaf 659!Eddy Gheress - Abstract bronzen sculptuur van hoofd kopen? Bied vanaf 659!Eddy Gheress - Abstract bronzen sculptuur van hoofd kopen? Bied vanaf 659!
  • Eddy Gheress (1944)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1995
Techniek Brons
Afmetingen 19 x 23 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 3700 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 4/9
Een sculptuur van een abstract vormgegeven hoofd.
Het werk is met vakmanschap vervaardigd uit een mooie kwaliteit brons door Eddy Gheress (1944).
Details:
Hoogte: 19 cmBreedte: 23 cmDiepte: 6 cmGewicht: 3.7 kg.
Oplage: 4 uit 9.
Herkomst: Nederland.
Signatuur: E.G.
Datering: ca. 1995.
Kunstenaar Gheress is in Canada geboren en studeerde Beeldende Kunsten aan de Rijksacademie te Amsterdam. Hij won in 1985 de 'Charlotte van Pallandt Prijs'.
Een sprekend en authentiek beeld dat in zeer goede conditie verkeert, de foto's spreken voor zich.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 9,00

Eddy Gheress (1944)

Canadees Canadees

Geplaatst door  Bizart
68 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
23
19
6