Eduard Houbolt - Oud Den Haag. Zes litho's naar verdwenen punten.Uitgever:P.v.d.Brul - Verkocht

Eduard Houbolt - Oud Den Haag. Zes litho's naar verdwenen punten.Uitgever:P.v.d.Brul kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Eduard Houbolt - Oud Den Haag. Zes litho's naar verdwenen punten.Uitgever:P.v.d.Brul kopen? Bied vanaf 50!Eduard Houbolt - Oud Den Haag. Zes litho's naar verdwenen punten.Uitgever:P.v.d.Brul kopen? Bied vanaf 50!Eduard Houbolt - Oud Den Haag. Zes litho's naar verdwenen punten.Uitgever:P.v.d.Brul kopen? Bied vanaf 50!Eduard Houbolt - Oud Den Haag. Zes litho's naar verdwenen punten.Uitgever:P.v.d.Brul kopen? Bied vanaf 50!Eduard Houbolt - Oud Den Haag. Zes litho's naar verdwenen punten.Uitgever:P.v.d.Brul kopen? Bied vanaf 50!Eduard Houbolt - Oud Den Haag. Zes litho's naar verdwenen punten.Uitgever:P.v.d.Brul kopen? Bied vanaf 50!Eduard Houbolt - Oud Den Haag. Zes litho's naar verdwenen punten.Uitgever:P.v.d.Brul kopen? Bied vanaf 50!
  • Eduard Houbolt (1885-1954)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1935
Techniek Varia
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Afmetingen 33 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Historisch mapje met zes fraaie litho's met bijpassende tekst over de volgende locaties: Het Geldelooze pad in 1913,De Lijnbaan in 1933,De Loosduinsche Brug in 1933,De Trekvliet in 1920,Overzet en sluisje bij het Rijkswijksche Plein in 1908 en De brug aan de Moerweg bij het eind van de voormalige De La Reykade in 1920.De map heeft aan de randen wat slijtage.De litho's zijn in goede conditie.Twee (veiling ? ) nummers op de voorkant van de map.
Goed,mapomslag wat slijtage
Binnen Nederland € 6,50