Edward Kienholz - For One Five Thousandth of $2000.00

Edward Kienholz - For One Five Thousandth of $2000.00 kopen? Bied vanaf 20!
Edward Kienholz - For One Five Thousandth of $2000.00 kopen? Bied vanaf 20!Edward Kienholz - For One Five Thousandth of $2000.00 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Edward Kienholz (1927-1994)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1974
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 3 kleuren

Afm: 28×21 cm
Jaar: 1974
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongenummerd en ongesigneerd exemplaar.

Edward Kienholz (1927-1994)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
21 cm
28 cm
Sluit over 10d 5u 7m 19s
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:06-08-2022 om 13:43
Eindtijd:20-08-2022 om 19:15