Eefke Cornelissen - Een eeuw concertgebouw en orkest - Verkocht

Eefke Cornelissen - Een eeuw concertgebouw en orkest kopen? Bied vanaf 45!
Beeld / Object

Eefke Cornelissen - Een eeuw concertgebouw en orkest kopen? Bied vanaf 45!Eefke Cornelissen - Een eeuw concertgebouw en orkest kopen? Bied vanaf 45!Eefke Cornelissen - Een eeuw concertgebouw en orkest kopen? Bied vanaf 45!
  • Eefke Cornelissen (1973)
Type kunstwerkBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen7 x 7 x 0.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Thema penning
Slagpenning
Binnen Nederland € 9,00

Eefke Cornelissen (1973)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  tibert
49 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
7
7
0.5