Elena Polyakova - Een rustige dag - Verkocht

Elena Polyakova - Een rustige dag kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Elena Polyakova - Een rustige dag kopen? Bied vanaf 225!Elena Polyakova - Een rustige dag kopen? Bied vanaf 225!Elena Polyakova - Een rustige dag kopen? Bied vanaf 225!Elena Polyakova - Een rustige dag kopen? Bied vanaf 225!Elena Polyakova - Een rustige dag kopen? Bied vanaf 225!Elena Polyakova - Een rustige dag kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  elen
FA. (20)

417 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Elena Polyakova (1970)
Jaartal2020
TechniekAcryl
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij: acrylverf op doek.

Prachtig kunstwerk van de Amsterdamse kunstenares Elena Polyakova, die woont en werkt in Amsterdam. Het is rechtstreeks uit haar atelier verkregen en wordt geleverd met een echtheidscertificaat. Het item is in nieuwstaat en wordt volledig beschermd en verzekerd naar u verzonden.
Het schilderij kan verticaal of horizontaal opgehangen worden.

Certificast van echtheid zit erbij.

Perfect

Elena Polyakova (1970)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  elen
FA. (20)

417 verkochte items
80 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 258,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-12-2020 om 11:17
Eindtijd:19-12-2020 om 22:47
Manuelabrabant
19 dec. / 12:17
€ 225