Elena Polyakova - EL VA - Amsterdam - Verkocht

Elena Polyakova - EL VA - Amsterdam kopen? Bied vanaf 185!
Elena Polyakova - EL VA - Amsterdam kopen? Bied vanaf 185!Elena Polyakova - EL VA - Amsterdam kopen? Bied vanaf 185!Elena Polyakova - EL VA - Amsterdam kopen? Bied vanaf 185!Elena Polyakova - EL VA - Amsterdam kopen? Bied vanaf 185!Elena Polyakova - EL VA - Amsterdam kopen? Bied vanaf 185!Elena Polyakova - EL VA - Amsterdam kopen? Bied vanaf 185!
  • Elena Polyakova (1970)
Jaartal2020
TechniekAcryl
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uniek werk van professioneel kunstenaar Elena Polyakova.

De kunstenaar zoekt de emotie van licht en beweging.
Techniek op grens expressieve en impressionistische schilderijen,
met zijn eigen unieke stijl.

Certificaat van echtheid is inbegrepen.

Perfect

Elena Polyakova (1970)

Pools Pools Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  elen
FA. (20)

487 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
80 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 212,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-02-2020 om 18:17
Eindtijd:01-03-2020 om 15:59
FrancyH
26 feb. / 20:45
€ 185