Elena Polyakova - Elena Polyakova - In Amsterdam - Verkocht

Elena Polyakova - Elena Polyakova - In Amsterdam kopen? Bied vanaf 103!

Verkoopprijs: € 118,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Elena Polyakova - Elena Polyakova - In Amsterdam kopen? Bied vanaf 103!Elena Polyakova - Elena Polyakova - In Amsterdam kopen? Bied vanaf 103!Elena Polyakova - Elena Polyakova - In Amsterdam kopen? Bied vanaf 103!

Geplaatst door  elen
FA. (20)

417 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Elena Polyakova (1970)
Jaartal2020
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 45 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gemengde techniek, acrylverf op print, op canvas - gesigneerd

Prachtig kunstwerk van de Amsterdamse kunstenares Elena Polyakova, die woont en werkt in Amsterdam. Het is rechtstreeks uit haar atelier verkregen en wordt geleverd met een echtheidscertificaat. Het item is in nieuwstaat en wordt volledig beschermd en verzekerd naar u verzonden.

Perfect

Elena Polyakova (1970)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  elen
FA. (20)

417 verkochte items
50 cm
40 cm
45 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 118,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-04-2020 om 10:23
Eindtijd:19-04-2020 om 15:56
Vanguard123
19 apr. / 14:28
€ 103