Elena Polyakova - In Amsterdam - Verkocht

Elena Polyakova - In Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Elena Polyakova - In Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!Elena Polyakova - In Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!Elena Polyakova - In Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!Elena Polyakova - In Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  elen
FA. (20)

424 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Elena Polyakova (1970)
Jaartal2020
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 33 cm (h x b)
Lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek met inkt en acrylverf over giclee op doek.
Certificaat van echtheid zit erbij.

Perfect

Elena Polyakova (1970)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  elen
FA. (20)

424 verkochte items
40 cm
50 cm
33 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 109,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-10-2020 om 10:39
Eindtijd:24-10-2020 om 20:58
Biedingen (2)
Stiertje
24 okt. / 20:41
€ 95
BuyArt
24 okt. / 15:20
€ 85