Elena Polyakova - Prinsengracht in Amsterdam - Verkocht

Elena Polyakova - Prinsengracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Elena Polyakova - Prinsengracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!Elena Polyakova - Prinsengracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!Elena Polyakova - Prinsengracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  elen
FA. (20)

417 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Elena Polyakova (1970)
Jaartal2020
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 45 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek met inkt en acrylverf over giclee op papier,ingelijst.
Certificaat van echtheid zit erbij.

Perfect

Elena Polyakova (1970)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  elen
FA. (20)

417 verkochte items
50 cm
40 cm
45 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-12-2020 om 12:09
Eindtijd:18-12-2020 om 19:44
Mark86
15 dec. / 14:03
€ 65