Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Naarden, Nederland |
Objectlocatie | Naarden, Nederland |
Starttijd | 12-10-2022 om 6:13 |
Eindtijd | 9-11-2022 om 9:55 |