Elizabeth de Vaal - Gemengde techniek op papier - zonder titel - Verkocht

Elizabeth de Vaal - Gemengde techniek op papier - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Elizabeth de Vaal - Gemengde techniek op papier - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Elizabeth de Vaal - Gemengde techniek op papier - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Elizabeth de Vaal - Gemengde techniek op papier - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Elizabeth de Vaal (1950)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1997
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
Lijst40 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooi werk van Elizabeth de Vaal
Gemengde techniek op papier
Zonder titel

Verkregen via Wetering Galerie Amsterdam

Elizabeth de Vaal (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  ppwillemsen

Lid sinds 2020
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
48 cm
40 cm
30 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-10-2022 om 06:13
Eindtijd:09-11-2022 om 09:55
jpmvanhest
07 nov. / 22:09
€ 50