Elizabeth de Vaal - Pareidolie - Verkocht

Elizabeth de Vaal - Pareidolie kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Elizabeth de Vaal (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Zeefdruk op hand geschept papier

Elizabeth de Vaal (1950)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
170 verkochte items
100 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-07-2022 om 17:05
Eindtijd:17-07-2022 om 12:15
Prenthuis
16 jul. / 19:32
€ 40